Od kilku lat tak w Polsce jaki i poza granicami naszego kraju upowszechniają się ogrodzenia z plastiku.

Zadają Państwo pytanie Dlaczego ?

Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w tym  artykule.  

ZAPRASZAMY !!!
Sztachety plastikowe (PCV) posiadają liczne zalety w porównaniu ze sztachetami drewnianymi. A mianowicie:

  • odporne na działania atmosferyczne
  • płotu plastikowego nie trzeba malować, a jego “żywotność” jest wielokrotnie większa od tradycyjnych płotów
  • są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia, nie zjadają ich korniki, nie gniją
  • są mocne a jednocześnie elastyczne – bardzo trudno jest złamać taką sztachetę
  • dzięki specjalnemu wyprofilowaniu osiągają wymaganą sztywność, co powoduje, że uginają się pod naporem wiatru, jednocześnie się nie łamiąc
  • są bardzo dobrym izolatorem hałasu – zalecane dla domów przy ulicy
  • są bardzo łatwe w montażu – nawet niedoświadczona osoba może zamontować prawidłowo taki płot

Dlaczego więc sztachety plastikowe ?

Według najnowszych badań Ogrodzenia Plastikowe (balaski) zyskują sobie coraz większą popularność wśród osób montujących lub modernizujących swoje płoty.

Jest to związane głownie z wygodą i prostotą użytkowania jak i montażu. Płoty plastikowe mają to do siebie, że nie trzeba ich malować, są odporne na korozję i inne warunki atmosferyczne a ich wygląd do złudzenia przypomina konstrukcje drewniane.

Sztachety plastikowe (balaski) mocuje się szybko i bez specjalistycznych narzędz,i w zasadzie przy najprostszym rozwiązaniu wystarczy do montażu zwykły śrubokręt !!

Dzięki wielu zaletom sztachetki plastikowe (PCV) w zasadzie nie mają w dzisiejszych czasach konkurencji.

Zdjęcia sztachet oraz ich ceny znajdziecie Państwo w dziale Ogrodzenia Cennik 

 

 

Serwis oferuje: Płoty Plastikowe i balaski plastikowe na zamówienie oraz gotowe. Płot PCV, którego nie trzeba malować i odświeżać !! Sztachetki plastikowe oraz poręcze balkonowe. Oferowane przez nas Ogrodzenia Plastikowe oraz balaski są bardzo trwałe a ich montaż jest wyjątkowo prosty i co ważne szybki. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że wasz płot z balasek plastikowych będzie nie tylko funkcjonalny i trwały, ale również będzie się przepięknie prezentował. Wszystkie sztachety (balaski) na ogrodzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co powoduje, że są wysoce odporne na warunki atmosferyczne ! Dokładamy wszelkich starań by sztachety były produkowane w sposób dający poczucie pewności, że producent sztachety umożliwia powtarzalność wzoru i koloru. Sama technologia produkcji sztachet (innymi słowy: produkcja sztachety lub też produkcja ogrodzeń jak wpisują w wyszukiwarkę osoby poszukujące producenta ogrodzeń plastikowych) pozwala na wyprodukowanie powtarzalnych elementów. Są one wykonywane w technice form wtryskowych. Dzięki odpowiedniemu procesowi technologicznemu producent sztachet udoskonala swoje know how, co pozwala na najwyższa jakość produkowanych sztachet.

Wir sind direkt Importeur eines der größten Zaunsysteme Herstellers in Polen, für den Deutschen und Europäischen Markt.
Der Zaun Hersteller garantiert durch Jahrelange Erfahrung und hohe Produktionsstandards höchste Qualität!
Die Zaunsysteme, Zäune, Tore ? Schiebe ? und Zweiflügeltore, Pforten, Pfosten, Doppelstabmatten, Antriebe für Tore werden in Polen mit Einhaltung der Deutschen Normen und Qualitätsstandart hergestellt.
Wir Liefern und Montieren die Zaunsysteme Deutschland und Europaweit aus.
Wir verfügen über Professionelle Liefermöglichkeiten und geschultes Fachpersonal zur Zaunmontage.

Als direkt Importeur garantieren wir Ihnen schnelle Lieferzeiten für unsere Antriebe für Tore, Doppelstabmatten, Pfosten, Pforten, Tore ? Schiebe ? und Zweiflügeltore, Zäune, Zaunsysteme aber auch die Möglichkeit einer Selbstabholung ab unserem Lager bei Berlin.

Wenn Sie ein kostenloses und unverbindliches Angebot über die Lieferung unserer Produkte wünschen teilen Sie uns dies bitte Telefonisch, per Email  mit und wir bemühen uns Ihnen das beste Angebot in Preis und Leistung zu unterbreiten.