Sztachety Plastikowe “Korner” to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Ich atutem jest fakt, iż ich wzory są nietypowe, a tworzywo , z którego są wyrabiane daje gwarancję na długie długie lata. Dzięki temu Nie Trzeba Malować i konserwować co roku płotu,  sztachet, balustrad czy furtek.

Cennik sztachet PCV Korner

Niniejszy cennik ogrodzeń tyczy się sztachet plastikowych produkowanych w kolorze brązowym (ciemny brąz) z systemu “Korner”.

Sztachety PCV “Korner” wytwarzane są w tylko kolorze “Ciemny Brąz
Sztachety Plastikowe Korner występują wyłącznie we wzorach i wymiarach podanych w poniższym cenniku.

PROMOCJA! Tylko do 01.08.2023 sztachety PCV Korner w wyjątkowo niskich cenach. Szczegóły poniżej.

Sztachetki plastikowe z promocji wysyłane są bezpośrednio z produkcji. Przy wyborze odbioru osobistego obowiązuje cena cennikowa nie promocyjna.

Pobierz Cennik PDF Czytaj dalej

Montaż sztachet plastikowych Korner

Poniżej zamieszczamy instrukcję montażu ogrodzeń budowanych z wykorzystaniem sztachet PCV typu “Korner”

Aby odpowiednio zamocować sztachetę należy użyć nitów lub wkrętów. Przed mocowaniem należy, zachowując odpowiednią staranność, przewiercić sztachetę w miejscach oznaczonych na rysunku wiertłem o średnicy odpowiadającej mocowaniu (zalecana średnica to 4 do 5 mm)

W przypadku gdy sztachety montowane są do ogrodzenia “od tyłu” należy nawiercić miejsce montażu na odpowiednią odległość. Z kolei do montażu przedniego za pomocą śrub, krętów lub innych łączników należy używać elementów płasko przylegających do sztachet.

Czytaj więcej